Top
 

Вила Кариатис

Вила Кариатис

по лице

Вила Кариатис е сместена на одлична местоположба во Неа Каликратија , на 100 метри од плажата  и 100 метри од центарот на градот.
Вилата нуди сместување со сезонски надворешен базен и бесплатно користење на Wi-Fi низ целата вила, како и бесплатен приватен паркинг за гостите кои доаѓаат со сопствени возила.
Гостите во хотелот можат да уживаат во континентален или вегетаријански појадок. Деноноќна помош е достапна на рецепцијата, каде што персоналот зборува бугарски, грчки, англиски и хрватски.

 

 

 

 

  • Тргнување
    26.04.2024
  • Враќање
    31.10.2024
1

TOUR LOCATION

НАПИШИ КОМЕНТАР

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money

Дадените цени во табелата се по ноќевање со вклучен појадок        
  Period 26.04 - 02.05 03.05 - 05.05 06.05 - 23.05 24.05 - 06.06 07.06 - 13.06 14.06 - 20.06 21.06 - 30.06 01.07 - 11.07 12.07 - 01.08 02.08 - 24.08 25.08 - 31.08 01.09 - 14.09 15.09 - 21.09 22.09 - 30.09 01.10 - 31.10
Standard Double or Twin Room with Balcony 65 € 72 € 65 € 75 € 80 € 92 € 95 € 121 € 130 € 143 € 115 € 104 € 85 € 76 € 65 €
Double or Twin Room with Pool View 65 € 72 € 65 € 75 € 80 € 92 € 95 € 121 € 130 € 143 € 115 € 104 € 85 € 76 € 65 €
Triple Room with Balcony 85 € 94 € 85 € 98 € 105 € 120 € 120 € 148 € 160 € 176 € 142 € 128 € 103 € 93 € 85 €
Triple Room with Pool View 85 € 94 € 85 € 98 € 105 € 120 € 120 € 148 € 160 € 176 € 142 € 128 € 103 € 93 € 85 €
Classic Quadruple Room 95 € 105 € 95 € 109 € 110 € 125 € 125 € 170 € 210 € 231 € 163 € 147 € 112 € 101 € 95 €
Two-Bedroom Apartment 105 € 116 € 105 € 120 € 120 € 135 € 135 € 187 € 230 € 253 € 179 € 161 € 121 € 109 € 105 €
Apartment - Split Level 100 € 110 € 100 € 115 € 115 € 132 € 132 € 176 € 220 € 245 € 168 € 152 € 117 € 105 € 100 €
Maisonette 100 € 110 € 100 € 115 € 115 € 132 € 135 € 187 € 230 € 253 € 179 € 161 € 121 € 109 € 100 €
 
1 голем брачен кревет или 2 еднокреветни кревети
2 еднокреветни кревети или 1 голем брачен кревет
2 еднокреветни кревети и 1 софа кревет или 1 софа кревет и 1 голем брачен кревет
2 еднокреветни кревети и 1 софа кревет или 1 софа кревет и 1 голем брачен кревет
2 кревети на спрати 1 голем брачен кревет × 4
Спална соба 1 : 1 софа кревет и 1 голем брачен кревет
Спална соба 2 : 2 еднокреветни кревети × 5
2 еднокреветни кревети и1 голем брачен кревет × 4
1 единечен кревет и 2 големи двокреветни кревети  

Пријавување

Од 15:00 до 00:00 часот

Одјавување

Од 00:00 до 11:00 часот
0-3 години
Креветче на барање
error: Content is protected !!