Top
 

Вила Mary-S

Вила Mary-S

499евра 79евра по лице

Вилата “MARY-S”  на 50м.  од самото шеталиште а на 70м. од градската плажа  во ценралниоит дел на Полихроно.  Се состои од 4 студиа за 2-4 лица сместени на втор кат.
Сите студиата се опремени со кујна комплет опремена (со содветен прибор за бројот на гости), мал фрижидер, мини шпорет, купатело, ТВ, Wi-fi , клима, тераси со тенди (страничен поглед на море и двор).
Гостите се сместуваат во исчистени соби, во текот на сместувањето сами се грижат за хигиената.

Студио бр.4– 3+1 (3возрасни+1 дете до 12г), страничен поглед на море
Студио бр.5– 2+1 (2 возрасни + 1 дете до 12г), страничен поглед на море
Студио бр.6– 3 возрасни
Студио бр.7– 2 возрасни

Check in:      14:00h.
Check out:    09:00h.

ВАЖНA НАПОМЕНА:  За хигиената на студиата се грижат самите гостии. Секоја штета напрвена од страна на гостинот се плака на лице место. Студијата не поседуваат крпи, тоалетна хартија, средства за хигиенаи, паркинг. За брзината на интернетот не гарантира агенцијата.

-7% попуст за резервација со 50% уплата до 10.05.2024

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

Период Ноќи 1/2 1/2+1 1/3  1/3+1 Коментар
16.05-23.05.2024 7 89€ 99€ 99€ 139 промо
23.05-30.05.2024 7 109€ 129€ 149€ 169€ промо
30.05-06.06.2024 7 129€ 169€ 189€ 209€
06.06-13.06.2024 7 209€ 259€ 279€ 299€
13.06-20.06.2024 7 249€ 269€ 299€ 329€
20.06-27.06.2024 7 269€ 299€ 329€ 359€
27.06-04.07.2024 7 299€ 329€ 359€ 389€  
04.07-11.07.2024 7 339€ 379€ 409€ 439€
11.07-18.07.2024 7 379€ 429€ 469€ 499€
18.07-25.07.2024 7 379€ 429€ 469€ 499€
25.07-01.08.2024 7 379€ 429€ 469€ 499€
01.08-08.08.2024 7 379€ 429€ 469€ 499€
08.08-15.08.2024 7 379€ 429€ 469€ 499€
15.08-22.08.2024 7 349€ 389€ 409€ 439€
22.08-29.08.2024 7 309€ 339€ 379€ 399€
29.08-05.09.2024 7 279€ 309€ 329€ 349€
05.09-12.09.2024 7 239€ 269€ 299€ 319€
12.09-19.09.2024 7 119€ 139€ 159€ 179€ промо
19.09-26.09.2024 7 79€ 99€ 119€ 139€ промо

Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1€ = 62мкд

Цена по лице за превоз  Битола- Халкидики  (секој Четврток) време на поаѓање цена
Битола – Автобуска станица Транскоп – на перон 05;00 40 €

Деца од 2-11,99 год – попуст од 10€ од редовната цена
Деца до 1,99 год – бесплатно и не користат седиште
Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

 • Тргнување
  16.05.2024
 • Враќање
  26.09.2024
1

TOUR LOCATION

НАПИШИ КОМЕНТАР

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money

 • 7 Ноќевања,
 • Интернет (Wi-fi)
 • Клима
 • Превоз,
 • Патничко осигурување,
 • Туристичка такса 1,5 евра на ден (се плаќа во објектот).
error: Content is protected !!