Top
 

Euphoria Club Hotel

Euphoria Club Hotel

23евра по лице

Сместен во планинското одморалиште Боровец, на 1350 метри надморска височина, хотелот Еуфорија Клуб нуди модерно и елегантно сместување, соби со балкон и бесплатен интернет.

На ваше располагање на гостите е модерен велнес центар со затворен базен, топла када, сауна и разни видови масажи.

Сите апартмани и вили имаат паркет подови и приватна бања.

Во ресторанот гостите можат да уживаат во регионални и балкански јадења, придружени со низа вина, коктели и кафиња.

Простор за ски складирање е обезбеден како и бесплатен шатл до гондолата. Хотелот има и сопствен бесплатен паркинг.

BB од 23 евра по лице
 • Вклучено
  Euphoria Club Hotel
 • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
 • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД
 
 • -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 01.11.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.11.2019
 • ПРОМОЦИИ: 7=6 ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 16.12-27.12.2019 И 11.01-30.01.2020 И ОД 20.03.2020
Тип на сместување 01.12.2019 - 15.12.2019   BB 16.12.2019 - 27.12.2019    04.01.2020 - 14.02.2020 BB 28.12.2019 - 03.01.2020   BB 15.02.2020 - 29.02.2020  BB 01.03.2020 - 04.04.2020  BB
По лице во Студио 23.00 € 38.50 € 69.00 € 44.00 € 31.00 €
По лице во едноспален Апартман 28.50 € 45.00 € 85.00 € 52.00 € 37.50 €
По лице во двоспален Апартман 34.00 € 59.00 € 98.50 € 71.00 € 46.00 €
Еднокреветно Студио 43.50 € 75.00 € 135.50 € 86.00 € 59.00 €
2-ро, 3-то, 4-то дете до 11,99 г. на додатно легло со (2 возрасни) 5.50 € 23.00 € 28.50 € 28.50 € 23.00 €
Доплата за вечера ( за возрасни) 9.00 € 11.00 € 11.00 € 11.00 € 11.00 €
Доплата за вечера (за деца од 2-11,99 г.) 5.50 € 9.00 € 9.00 € 9.00 € 9.00 €
  Во цените е вклучено:
 • Појадок, влез во Спа центарот: базен, парна бања, џакузи, сауна, интернет, превоз до гондолата и подземен паркинг.
 • Попустите и промоциите можат да се комбинираат само на база ноќевање со појадок.
 • На доплатата за полупансион не следува попуст.
 • Минимум сместување од 3 возрасни лица во двоспалните апартмани или Вила.
 • Бебешко креветче – бесплатно- на барање со најава.
  ДОПЛАТИ:
 • Доплата за ПОЛУПАНСИОН по лице на ден: 11еур возрасен, 9еур дете од 2-11,99год
 • Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур
 1. Дете од 0-1,99год – не плаќа такси
 
 • ОСТАНАТИ УСЛОВИ : Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
error: Content is protected !!