Top
 

Flora Hotel

Flora Hotel

31евра по лице

Сместен на само 50 метри од ски-лифтовите, хотелот Флора нуди затворен базен во текот на зимската сезона. Бесплатна WiFi е достапен во целиот хотел како и простор за складирање на ски опрема.

Собите и студијата имаат дрвени подови и балкони, кабловска телевизија, сопствени бањи со када или туш кабина.

Хотелот има 2 ресторани, А la carte ресторан во кој се служи традиционална бугарска и интернационална кујна. Исто така има и 2 конференциски сали и 24-часовна рецепција. Мини клуб е исто така достапен во текот на зимската сезона.

HB од 31 евра по лице
 • Цените се изразени по СОБА на ДЕН, на ПОЛУПАНСИОН.
 • Цените се изразени во €, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд
 
 • -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.10.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.11.2019
 
Тип на сместување 26.12.2019 - 03.01.2020 HB 04.01.2020 - 04.03.2020 HB 18.12.2019 - 25.12.2019 05.03.2020 - 11.03.2020 HB 01.12.2019 - 17.12.2019 12.03.2020 - 31.03.2020 HB
По лице во двокреветна соба 63.00 € 47.50 € 36.00 € 31.00 €
Еднокреветна соба 120.00 € 74.00 € 58.00 € 49.00 €
Студио за 2 лица 132.00 € 103.00 € 82.00 € 68.00 €
Апартман за 2 лица 154.50 € 120.00 € 98.50 € 83.00 €
 
 • Во цените е вклучено: Употреба на внатрешен базен и фитнес, wi-fi низ целиот хотел, бесплатен паркин (лимитирани паркинг места)
 • -Сместување на 3 возрасни лица во Двокреветна стандард соба не е препорачливо.
 • -Попустот и промоциите НЕ се комбинираат. Попустот има предност како специјална понуда.
 • -Бебешко креветче – бесплатно – на барање
 • -Новогодишната и Божиќната вечера се задолжителни.
  ДОПЛАТИ:
 • -Новогодишна вечера: 70еур возрасен, 35еур дете од 2-11,99год
 • -Божиќна вечера: 40еур возрасен, 20еур дете од 2-11,99год
  -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси  
 • ОСТАНАТИ УСЛОВИ : Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
 
error: Content is protected !!