Top
 

Hotel Breza

Hotel Breza

35евра по лице

Сместеn e во скијачката област Боровец, помеѓу 2 скијачки падини за деца и 2-минути пешачење од гондолата, хотелот Бреза располага со лоби бар, ресторан, сончева тераса и WiFi.

Сите соби се опремени со LCD телевизор со кабелски канали, телефон и приватна бања со када или туш. Некои имаат балкон.

Во хотелот Бреза можете да уживате во финска сауна и амам бесплатно. Услугите со дополнителен трошок се масажи, складирање на ски опрема и изнајмување на опрема за скијање.

Бесплатен паркинг е достапен за гостите на хотелот.

HB од 35 евра по лице
  • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН
  • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД
 
  • -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.11.2019
 
Тип на сместување 25.12.2019 - 05.01.2020   BB 01.12.2019 - 24.12.2019  06.01.2020 - 31.03.2020 BB 25.12.2019 - 05.01.2020   HB 01.12.2019 - 24.12.2019  06.01.2020 - 31.03.2020 HB
По лице во двокреветна соба € 55.00 € 28.50 € 61.50 € 35.00
Еднокреветна соба € 67.00 € 41.00 € 74.00 € 47.50
 По лице во Junior Апартман € 58.00 € 31.00 € 64.00 € 37.50
Возрасен на додатно легло во Двокрветна соба € 43.50 € 23.00 € 49.00 € 29.50
Возрасен на додатно легло во      Junior Апартман € 47.00 € 26.00 € 53.50 € 32.00
Деца од 3 - 12.99 г. на додатно легло во двокреветна соба € 14.50 € 14.50 € 17.00 € 17.00
Деца од 3 - 12.99 г. на додатно легло во Junior Апартман € 15.50 € 15.50 € 18.00 € 18.00
  Во цените е вклучено:употреба на сауна, парна бања, џакузи, фитнес, ски гардероба, интернет, соба со игри, паркинг  
  • Новогодишната вечера е задолжителна
  • Божиќната вечера е задолжителна.
  • Престој за миленици е дозволено: 7,5еур на ден
  • Бебешко креветче – бесплатно и на барање доколку е слободно
  Доплати:
  • -Новогодишна вечера: 60еур возрасен, 30еур дете од 3-12,99год
  • -Божиќна вечера: 30еур возрасен, 15еур дете од 3-12,9год
  -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси  
  • ОСТАНАТИ УСЛОВИ : Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
error: Content is protected !!