Top
 

Strazhite Hotel

49евра по лице

Хотелот Стражите 4* се наоѓа на 200м од гондолата и 1км до центарот на Банско. Составен од 3 спрата со 79 соби.

Хотелот располага со: СПА, базен, фитнес, сауна, амам, ресторан, лоби, конференциска сала, wi-fi, продавница, сеф на рецепција, бар, лоби бар, пикадо, пинг понг, билјард, куглана, паркинг, ски гардероба, менувачница.

Собите располагаат со: балкон, тоалет, клима, мини бар, телевизор, телефон, фен.

HB од 49 евра по лице
 • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
 • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД
 • -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.10.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 05.11.2019
 • -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНИ ДО 30.11.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.12.2019
   
Тип на сместување 28.12.2018 - 03.01.2020   BB 04.01.2020 - 10.01.2020    25.01.2020 - 21.02.2020  BB 26.01.2019 - 15.02.2019  BB 14.12.2019 - 27.12.2019    11.01.2020 - 24.01.2020     22.02.2020 - 06.03.2020   BB 01.12.2019 - 14.12.2019      07.03.2020 - 03.04.2020   BB
Цена по лице во Двокреветна соба 72.00 € 69.00 € 65.00 € 53.00 € 49.00 €
Еднокреветна соба 90.00 € 88.00 € 83.00 € 72.00 € 68.00 €
   
 • Во цените е вклучено: употреба на Спа, базен, сауна, парна бања, фитнес, ски остава, интернет низ целиот хотел и собите, и трансфер до гондолата.
 • Бебешко креветче-бесплатно и на барање.
 • ДОПЛАТИ:
 • -Задолжителна Новогодишна вечера – 70еур возрасен, 35еур дете од 2-11,99год
 • -Задолжителна Божиќна вечера – 30еур возрасен, 15еур дете од 2-11,99год
 • -Задолжителна ресортска такса од 5еур по лице за цел престој
 • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур
 • -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси
 • ОСТАНАТИ УСЛОВИ: Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
error: Content is protected !!